وبلاگ هوبر

 • چگونه بازدیدکنندگان وب سایت را به مشتری تبدیل کنیم؟
 • چگونه یک شرکت طراحی سایت مناسب پیدا کنیم؟
  چگونه یک شرکت طراحی سایت مناسب پیدا کنیم؟

  در حال حاضر به جرات می توان گفت هزاران شرکت طراحی وب سایت در ایران وجود دارد. انتخاب یک شرکت طراحی سایت مناسب کار دشواری است . این که یک وب سایت خوب می تواند به توسعه کسب و کار شما کمک کند و یک وب سایت بد می تواند باعث از دست دادن مشتریان شما شود، یک واقعیت است.

  ادامه مطلب
 • چگونه طراحی سایت بهتری داشته باشیم؟
  چگونه طراحی سایت بهتری داشته باشیم؟

  موارد بسیاری است که هنگام طراحی سایت باید در نظر گرفت. در واقع پارامترها بسیار زیادند ولی بعضی از آنها از اهمیت بیشتری برخوردارند. مواردی که توسط وب سایت های موفق رعایت شده اند. در ادامه با برخی از مواردی که باید در هنگام طراحی سایت و یا بعد از آن و در هنگام نگهداری و ورود اطلاعات در سایت باید رعایت کرد آمده است ( این لیست کامل نیست و در آینده ممکنه است با توجه به پیشرفت های حوزه وب تغییر کند)

  ادامه مطلب
 • هزینه تولید نرم افزار
  هزینه تولید نرم افزار

  در طی این سالها بارها و بارها شده مشتریان از تفاوت قیمت هایی که برای یک نرم افزار یا حتی یک وب سایت می گیرند شگفت زده می شوند. بین پایین ترین قیمت و بالاترین قیمت چندصد درصد اختلاف وجود دارد. اما این اختلاف ها ناشی از چیست؟ در صورتی که مشتری دید بهتری نسبت به هزینه های واقعی تولید نرم افزار داشته باشد می تواند تصمیم درست تری در انتخاب کارفرما بگیرد.

  ادامه مطلب